Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Ryn - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Gajewo

Gajewo(Ryn + 20 km)

1 800 000 zł1 137 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Budynek mieszkalno-pensjonatowy(część mieszkalna wykończona, pensjonatowa- stan surowy zamknięty), gajewo, pow, 1173,71 m2 , cena 1 800.000 zł. Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Gospodarstwo rolne ogrodzone Chmielewo

Chmielewo(Ryn + 19 km)

2 800 000 zł300 000 m² 9,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha, położone w miejscowości Chmielewo 15, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ostróda

Ostróda(Ryn + 12 km)

1 880 000 zł2 436 m² 771,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonego Uchwałą nr XLV/293/98 Rady Miejskiej w Ostródzie z dnia 25 marca 1998 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 542 m²

Budynek usługowy parterowy na działce 937 m2 + działka 605 m2. Budynek w stanie do remontu z możliwością rozbudowy , nadbudowy. Działki o przeznaczeniu budowlanym. Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Montowo

Montowo(Ryn + 24 km)

720 000 zł888 m² 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Magazyn pod działalność gospodarczą - 888 m2 Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu magazyn z pomieszczeniami socjalnymi i warsztatem + działki z dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Mazurska

Rydzewo(Ryn + 14 km)

12 000 000 zł500 m² 24 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Na sprzedaż port/tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem boczne/niegocin (szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kętrzyn

Kętrzyn(Ryn + 18 km)

2 900 000 zł2 253,28 m² 1 287,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 967 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami produkcyjno- magazynowymi znajduje się na obrzeżach Kętrzyna w otoczeniu obiektów o funkcji przemysłowo- składowej. Na nieruchomość składają się: -hala.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Demokracji

Ostróda(Ryn + 12 km)

1 450 000 zł1 022 m² 1 418,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży budynek wielofunkcyjny położony przy ul Demokracji w Ostródzie. Budynek o powierzchni 1022m2, podpiwniczony, składający się z części.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Mrongowiusza

Olsztynek(Ryn + 19 km)

3 100 000 zł2 270 m² 1 365,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 191 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni użytkowej 2270 m2 - pomieszczenia produkcyjne, socjalne, biurowe i mieszkalne. Zakład przystosowany jest do obróbki metalu - skrawanie, spawanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Ostróda

Ostróda(Ryn + 12 km)

1 530 000 zł2 436 m² 628,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 128/7 o powierzchni 1427 m oraz prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zamiejska

Ryn,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł2 882 m² 450,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 882 m²

Na sprzedaż dwie hale magazynowo produkcyjne z zapleczem socjalnym i biurem. - hala o produkcyjna o wymiarach 12x25m z zapleczem socjalnym oraz biurem - Hala magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Partyzantów

Ryn,warmińsko-mazurskie

2 800 000 zł32 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:8 066 m²

Obiekt W pełni zapełniony nas sezon 2011! (zielone szkoły i kolonie). Znany obiekt weselny! umowy Z biurami podróży I organizatorami turystyki! Nasz Zajazd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij